Výrobce stínící techniky

HORIZONTÁLNÍ ŽALUZIE

Charakteristika

Horizontální žaluzie nabízejí dokonalou regulaci přirozeného osvětlení pro všechny druhy interiérů. Svou dokonalou konstrukcí umožňují snadnou bezproblémovou manipulaci a dlohou životnost. Zachycují přímé sluneční světlo a chrání před jeho škodlivými účinky uživatele i zařízení interiétu.

horizontalni_zaluzie_1.jpg

Využití

Horizontální žaluzie jsou ideální ochranou proti nežádoucím vlivem vnějšího osvětlení, světelným reklamám i nočnímu autoprovozu. Zajišťují stínění interiéru obydlí, kanceláří, provozů, učeben a dalších prostor.

Provedení

Meziskelní - montují se mezi skla starších typů dřevěných nebo kaslových oken
Interiérové - montují se do okenního rámu zevnitř místnosti

horizontalni_zaluzie_2.jpg

Obsluha

U meziskelních žaluzií je jemné odstupňování naklopení lamel docíleno ovládacím táhlem přes ohebnou hřídel v konstrukci norního nosníku. Vytažení a stažení žaluzií je zajištěno šnůrkou. horizontalni_zaluzie_3.jpg Interiérové žaluzie lze nastavit v libovolné výšce. Jemné odstupňované naklápění lamel je umožněno ovládacím plastikovým táhlem. Ovládání je umístěno dle přání buď zprava nebo zleva. Vytažení a stažení je zajištěno šnůrkou přes interiérovou brzdu.

Technické údaje

Kvalitní pouzdrová úprava hliníkových lamel zaručuje stálost barev po celou dobu životnosti. Lamely dodáváme v šíři 25mm a 16mm.