Výrobce stínící techniky

Žaluzie do plastových a EURO oken

Charakteristika

Slouží ke stínění slunečního záření a esteticky dotváří interiér. Svou dokonalou konstrukcí umožňují snadnou, bezporuchovou manipulaci a dlouhou životnost. Zachycují přímé sluneční světlo a chrání před jeho škodlivými účinky.

obr_2.jpg

Využití

Žaluzie do plastových a EURO oken jsou ideální ochranou proti nežádoucím vlivem vnějšího osvětlení, světelným reklamám i nočnímu autoprovozu. Zajišťují stínění interiéru v prostorách, kde jsou instalovány.

obr_3.jpg

Provedení

Žaluzie do plastových a EURO oken se montují před okna do okenního rámu. Ovládání lze umístit dle přání zákazníka na levé nebo pravé straně žaluzie. Žaluzie se vyrábějí v pestré paletě barev a odstínů. Barevné lamely je možno sladit s horním profilem a žebříkem. Nabízíme také lamely v imitaci dřeva a nebo jako celodřevěné provedení.

obr_1.jpg

Obsluha

Obsluha je velmi jednoduchá. Manipulací s řetízkem dochází k naklápění a nebo vytažení lamel. Žaluzie lze zastavit v libovolné výšce. Minimální údžba, 100% funkčnost a spolehlivost.

Technické údaje

Žaluzie do plastových a EURO oken se vyrábějí v provedení standard a domykavé, šíře lamel 16mm a 25mm. Boční vedení je zajištěno silonovou strunou. Profily dodáváme v různých barvách a odstínech. Profily jsou zhotoveny v základním provedení z oceli s kvalitní povrchovou úpravou. Na přání zákazníka dodáváme profily hliníkové a nebo s horní krycí dřevěnou lištou a dolní celodřevěnou lištou. Všechny upevňovací prvky jsou překryty plastovými krytkami.

domykave.jpg

domykavé

domykave_drevo.jpg

domykavé
imitácia drevo

standard.jpg

štandard

standard_drevo.jpg

štandard
imitácia drevo